Jak wygląda wpłata pozostałej kwoty za rezerwację w wariancie prowizyjnym?

Jak wygląda wpłata pozostałej kwoty za rezerwację w wariancie prowizyjnym?

Pozostała kwota wpłacana jest poza systemem Noclegowo. Gospodarz powinien skontaktować się przed przyjazdem z gościem, aby ustalić warunki wpłaty. Należy poinformować, czy taka wpłata ma odbyć się przed czy na miejscu - po przyjeździe do obiektu.
  • Related Articles

  • Kiedy gość dokonuje wpłaty pozostałej kwoty za rezerwację?

   Jeżeli zadatek jest niższy niż 100%, płatność pozostałej kwoty odbywa się poza Noclegowo. Określ w warunkach rezerwacji, czy będzie to miało miejsce po przyjeździe do obiektu, czy w umówionym terminie przed przyjazdem.
  • Ile kosztuje publikacja obiektu w wariancie prowizyjnym?

   Publikacja obiektu w wariancie prowizyjnym nie wymaga opłaty aktywacjnej, ani żadnych opłat z góry. Prowizje pobierane są tylko i wyłącznie od dokonanych rezerwacji.
  • Jak poprawić jakość oferty?

   Kompletna i szczegółowo przedstawiona oferta to podstawa skutecznej promocji obiektu. Wszelkie nieścisłości lub brak niektórych informacji mogą powodować, że użytkownicy zrezygnują z dokonanania rezerwacji w Twoim obiekcie i wybiorą inną ofertę, ...
  • Jak zrezygnować ze współpracy w rozliczeniu prowizyjnym?

   Jeśli chcesz zrezygnować z publikacji oferty Twojego obiektu w Noclegowo wystarczy, że zgłosisz to nam telefonicznie, mailowo lub przez czat on-line. Możesz również zostawić zgłoszenie w panelu obiektu podając powód.
  • Jak wygląda pozycjonowanie obiektów na liście?

   W pierwszej kolejności zawsze wyświetlane są obiekty w wersji Premium, a następnie wszystkie pozostałe w standardowej wersji. Następnie algorytm sortowania bierze pod uwagę wskaźniki dla poszczególnych obiektów: jakoś c oferty, wskaźnik odpowiedzi, ...