Ile kosztuje publikacja obiektu w wariancie prowizyjnym?

Ile kosztuje publikacja obiektu w wariancie prowizyjnym?

Publikacja obiektu w wariancie prowizyjnym nie wymaga opłaty aktywacjnej, ani żadnych opłat z góry. Prowizje pobierane są tylko i wyłącznie od dokonanych rezerwacji.

  • Related Articles

  • Jak wygląda wpłata pozostałej kwoty za rezerwację w wariancie prowizyjnym?

   Pozostała kwota wpłacana jest poza systemem Noclegowo. Gospodarz powinien skontaktować się przed przyjazdem z gościem, aby ustalić warunki wpłaty. Należy poinformować, czy taka wpłata ma odbyć się przed czy na miejscu - po przyjeździe do obiektu.
  • Jak zrezygnować ze współpracy w rozliczeniu prowizyjnym?

   Jeśli chcesz zrezygnować z publikacji oferty Twojego obiektu w Noclegowo wystarczy, że zgłosisz to nam telefonicznie, mailowo lub przez czat on-line. Możesz również zostawić zgłoszenie w panelu obiektu podając powód.
  • Ile zdjęć mogę dodać w ofercie?

   Nie ma ograniczeń co do liczby dodawanych zdjęć w ofercie. Ograniczenia dotyczą jedynie wielkości wgrywanych plików.
  • Co otrzymam dzięki publikacji obiektu w Noclegowo?

   Przede wszystkim dotrzesz do setek tysiecy osób dziennie poszukujących noclegu w Noclegowo. Zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarce Google na frazy zwiazane z noclegami. Ponadto prowadzimy kampanie reklamowe i działania w mediach społecznościowych. ...
  • Czy warto aktywować obiekt w ramach rozliczenia prowizyjnego?

   Oczywiście. Nic nie ryzykujesz, ponieważ sama publikacja obiektu wynosi 0 zł. Nie musisz obawiać się skomplikowanego systemu rezerwacyjnego, bo postawiliśmy na prostotę. Nie martw się także o podwójne rezerwacje na ten sam termin. Dlaczego? ...