Dlaczego przy jednych obiektach jest numer telefonu do obiektu, a przy innych nie ma?

Dlaczego przy jednych obiektach jest numer telefonu do obiektu, a przy innych nie ma?

Na Noclegowo wyświetlane są dwie grupy obiektów noclegowych - z bezpośrednimi danymi kontaktowymi do gospodarza oraz w ramach rozliczenia prowizyjnego.

W przypadku pierwszej grupy  w prezentacji obiektu widoczny jest numer telefonu do obiektu, przekierowanie na stronę internetową obiektu lub do funpage'a na Facebooku. 
Druga grupa to obiekty on-line. Bezpośredni kontakt z gospodarzem możliwy jest dopiero po ukończeniu rezerwacji, czyli wpłacie zadatku. 
  • Related Articles

  • Kiedy otrzymam numer telefonu do obiektu?

   Bezpośredni kontakt telefoniczny z gospodarzem możliwy jest dopiero po wpłacie zadatku. Po wpłacie zadatku otrzymasz wiadomość mailową z numerem telefonu do obiektu. Do tego czasu kontakt możliwy jest jedynie poprzez panel Noclegowo.
  • Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

   Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tyle, ile kosztuje dana oferta noclegu i nic poza tym. Pamiętaj, że do rezerwacji wymagane jest wpłacenie zadatku, którego wysokość ustalana jest przez gospodarza.
  • Dlaczego nie otrzymuję powiadomień na adres e-mail?

   Jeśli nie otrzymujesz powiadomień dotyczących rezerwacji, sprawdź możliwe przyczyny.   Sprawdź folder spam w swojej skrzynce e-mailowej. Możliwe, że Twój dostawca poczty błędnie zakwalifikował nasze wiadomości i umieścił je w folderze spam.   Upewnij ...
  • Jakie dane muszę podać przy rezerwacji?

   Wymagamy podania tylko kilku podstawowych informacji (adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko). Dzięki tym informacjom gospodarze wiedzą, kogo się spodziewać i mają możliwość skontaktowania się z Tobą w celu umówienia szczegółów. Twoje dane są ...
  • Co to jest opłata za sprzątanie?

   Opłata za sprzątanie to ustalona przez gospodarzy jednorazowa opłata za sprzątanie miejsca, w którym przebywasz. Przy rezerwacji oferty jest to dodatkowa opłata widoczna w podsumowaniu.