Jak uzupełnić informacje O obiekcie?

Jak uzupełnić informacje O obiekcie?

Adres obiektu

Najważniejsze jest dodanie adresu obiektu. Oznacza to, że należy wypełnić pola: ulica, numer budynku, miejscowość, kod pocztowy, kraj.


Opis

Istotnym elementem oferty jest opis obiektu. Warto zamieścić tu jak najwięcej informacji, które będą pomocne przy wyborze Państwa obiektu. Skutecznoiść podniesie opis, w którym wskażemy przede wszystkim atuty swojego obiektu. Może to być lokalizacja, standard wykończenia pomieszczeń, dodatkowe wyposażenie lub inne korzyści, które zapewniamy w ramach pobytu.


Krótki opis

Funkcja krótkiego opisu polega na zachęceniu gościa do przejścia w szczegóły oferty z listy wyszukiwania. Jego forma powinna być zwięzła, natomiast treść zawierać pozytywne cechy charakteryzujące sam obiekt lub pobyt (ofertę).


Obiekt na wyłączność

Wybór opcji tak lub nie pozwala na jasne zakomunikowanie gościom na jaki poziom prywatności mogą liczyć podczas pobytu. Dzięki takiej informacji wzrasta poziom przejrzystości oferty noclegów. 


Dostępne formy płatności

Informacja o możliwych formach płatności ułatwi gościom przygotowanie się do wyjazdu. Dzięki uzupełnieniu opcji płatności za usługi można uniknąć nieporozumień i usprawnić proces opłacanie pozostałej kwoty za pobyt.


Godziny zameldowania od i Godziny wymeldowania do

To godziny, które powinny być jasno określone, ponieważ odgrywają istotną rolę w organizacji czasu pracy w obiekcie noclegowym. Dodatkowo pozwalają gościom zaplanować czas pierwszego i ostatniego dnia pobytu. 


Palenie 

Warto zaznaczyć czy istnieje możliwość palenia na terenie obiektu. Dzięki temu goście otrzymają jasną informację, do której będą mogli zastosować się po przyjeździe.


Akceptacja zwierząt

Goście coraz częściej szukają noclegów z możliwością pobytu razem ze swoim pupilem. Dlatego oczekują jasnej informacji na ten temat. 


  • Related Articles

  • Jak uzupełnić strukturę obiektu?

   Kompletność struktury obiektu jest uśrednioną wartością kompletności informacji o poszczególnych pomieszczeniach. W celu uzyskania jak najlepszego wyniku, należy w każdym pomieszczeniu uzupełnić wszystkie wymagane pola. W szczególności warto zwrócić ...
  • Jak uzupełnić zakładkę Wyżywienie?

   Uzupełnij informacje zgodnie z zakresem usług wyżywienia oferowanym w obiekcie. Jeżeli w Twoim obiekcie nie są serwowane posiłki lub goście powinni przygotować je sami zaznacz opcję Nie. W przypadku dostępnych opcji pobytu z wyżywieniem lub bez, ...
  • Jak uzupełnić Dodatkowe opłaty?

   Ustal, które z wymienionych dodatkowych opłat są pobierane w ramach pobytu. Zaznacz odpowiednie wartości Tak lub Nie w każdym pytaniu. Jeżeli pobierasz opłaty uzupełnij informacje o kwocie i okresie za jaki jest ona pobierana.
  • Jak uzupełnić zakładkę Dzieci?

   Na początku określ czy w Twoim obiekcie istnieje możliwość przyjazdu z dzieckiem. A jeżeli dopuszczasz przyjazd z dziećmi, uzupełnij warunki cenowe, które możesz zaproponować za ich pobyt.
  • Jak uzupełnić zakładkę W pobliżu?

   W celu zwiększenia jakości oferty, w zakładce należy dodać informację o odległości wyrażonej w metrach lub kilometrach do min. 3 punktów, które mogą być istotne dla gości. A jeśli zauważysz, że brakuje tu jakiegoś istotnego punktu, koniecznie daj nam ...