Czy na Noclegowo znajdę obiekty realizujące bon turystyczny?

Czy na Noclegowo znajdę obiekty realizujące bon turystyczny?

Oczywiście! Obiekty noclegowe realizujące rządowy bon turystyczny znajdziesz na podstronie OBIEKTY REALIZUJĄCE BON. Jest to jednorazowe świadczenie w kwocie 500 zł, dla każdego dziecka do 18. roku życia. Termin wykorzystania bonu upływa dnia 31 marca 2022 roku.
  • Related Articles

  • Czy korzystanie z Noclegowo jest bezpłatne?

   Noclegowo to całkowicie darmowa wyszukiwarka noclegów. Nie znajdziesz tu ukrytych kosztów. Nie pobieramy opłat za obsługę rezerwacji. W efekcie płacisz wyłącznie tyle, ile kosztuje dana oferta noclegu i nic poza tym.
  • Co zrobić, gdy ktoś poprosi o opłacenie zadatku poza stroną Noclegowo?

   W przypadku rezerwacji on-line wpłaca zadatku zawsze odbywa się za pośrednictwem Noclegowo. Tylko w ten sposób dokonasz bezpiecznej transakcji przez system Blue Media, dlatego zalecamy opłacić rezerwacje tylko i wyłącznie na stronie.
  • Jak mogę zapłacić za pobyt bonem turystycznym?

   Aby skorzystać z bonu, należy w pierwszej kolejności opłacić zadatek za rezerwację dokonaną w Noclegowo.  Płatności odbywają się poprzez szybki i bezpieczny system Blue Media.  Po opłaceniu rezerwacji, należy zgłosić bezpośrednio Gospodarzowi obiektu ...
  • Co to jest Noclegowo?

   Noclegowo to internetowa baza miejsc noclegowych w Polsce i za granicą, dzięki której wygodnie i bezpiecznie zaplanujesz swój wypoczynek. Znajdź wymarzony nocleg dzięki użytecznym filtrom. Korzystaj z mapy, przeglądaj zdjęcia i czytaj opinie.
  • Czy moja płatność będzie bezpieczna?

   Transakcje w Noclegowo są w 100% bezpieczne. Chronimy transmisję certyfikatem SSL. Twoje dane osobiste są bezpieczne. Szybkie i bezpiecznie płatności zapewnia Media S.A. - krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego ...