Czy mogę przyjechać do obiektu poza wskazanymi godzinami zameldowania?

Czy mogę przyjechać do obiektu poza wskazanymi godzinami zameldowania?

To w jakich godzinach możesz się zameldować zależy od zasad danego obiektu. Przede wszystkim należy skontaktować się z Gospodarzem i zapytać o możliwość zmiany. 
Po opłaceniu rezerwacji bezpośrednie dane kontaktowe znajdziesz w wiadomości e-mailowej. Napisz lub zadzwoń i zapytaj o możliwość wcześniejszego lub późniejszego zameldowania/wymeldowania.
  • Related Articles

  • Kiedy otrzymam numer telefonu do obiektu?

   Bezpośredni kontakt telefoniczny z gospodarzem możliwy jest dopiero po wpłacie zadatku. Po wpłacie zadatku otrzymasz wiadomość mailową z numerem telefonu do obiektu. Do tego czasu kontakt możliwy jest jedynie poprzez panel Noclegowo.
  • Czy korzystanie z Noclegowo jest bezpłatne?

   Noclegowo to całkowicie darmowa wyszukiwarka noclegów. Nie znajdziesz tu ukrytych kosztów. Nie pobieramy opłat za obsługę rezerwacji. W efekcie płacisz wyłącznie tyle, ile kosztuje dana oferta noclegu i nic poza tym.
  • Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

   Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tyle, ile kosztuje dana oferta noclegu i nic poza tym. Pamiętaj, że do rezerwacji wymagane jest wpłacenie zadatku, którego wysokość ustalana jest przez gospodarza.
  • Jak mogę zapłacić za pobyt bonem turystycznym?

   Aby skorzystać z bonu, należy w pierwszej kolejności opłacić zadatek za rezerwację dokonaną w Noclegowo.  Płatności odbywają się poprzez szybki i bezpieczny system Blue Media.  Po opłaceniu rezerwacji, należy zgłosić bezpośrednio Gospodarzowi obiektu ...
  • Jak mogę zarezerwować nocleg w Noclegowo?

   Znalazłeś nocleg, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom? Świetnie! Aby dokonać rezerwacji wystarczy, że wybierzesz termin, liczbę osób, rodzaj zakwaterowania i klikniesz przycisk, który przeniesie Cię do formularza rezerwacji. Uzupełnij swoje dane ...