Czy mogę mieć równocześnie abonament i rozliczenie prowizyjne?

Czy mogę mieć równocześnie abonament i rozliczenie prowizyjne?

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie abyś aktywował abonament i prowizje. Goście będą mogli skontaktować się bezpośrednio poprzez numer kontaktowy czy formularz e-mail. Jednak ci użytkownicy, którzy nie chcą tracić czasu na kontakt będą mogli skorzystać z rezerwacji online. Prowizja od takich rezerwacji oczywiście zostanie pobrana i wynosi standardowo 8% netto.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz m.in. dodatkową ścieżkę pozyskania gości, odznaczenie na listach wyszukiwania "Rezerwacje on-line". 

  • Related Articles

  • Jak mogę zapłacić za abonament?

   Aby zapłacić za abonament kliknij Wybierz przy wariancie abonamentu, który chcesz aktywować. W kolejnym kroku możesz sprawdzić dane do faktury, na który zostanie wystawiony dokument po płatności i przesłany do Ciebie w ciągu 7 dni. Następnie wybierz ...
  • Czy w dowolnym momencie mogę przejść na rozliczenie abonamentowe?

   Oczywiście. Zgłoś nam wtedy chęć wyłączenia rezerwacji on-line. Po przejściu na rozliczenie abonamentowe, osoby zainteresowane noclegiem będą kontaktować się z Tobą bezpośrednio - telefonicznie, emailowo lub poprzez Twoją stronę www. 
  • Czy w jednej ofercie mogę dodać dwa obiekty (w dwóch lokalizacjach)?

   Jeden obiekt to jeden abonament, a tym samym jeden adres. Nie ma możliwości dodania w jednej ofercie informacji o obiekcie zlokalizowanym pod innym adresem.
  • W jaki sposób mogę dodać ofertę mojego obiektu?

   Będąc na naszej stronie użyj przycisku "+Dodaj obiekt", następnie wypełnij formularz zawierający pytania dotyczące Twojego obiektu. Po rejestracji w zakładce Aktywacja wybierz formę współpracy - rozliczenie prowizyjne albo abonamentowe.
  • Jakie mam możliwości publikacji obiektu w Noclegowo?

   Możesz zdecydować czy wybierasz rozliczenie prowizyjne, gdzie publikacja obiektu jest bezpłatna, a pobierzemy 8% netto od każdej rezerwacji, czy abonament, gdzie nie będziesz płacić prowizji od rezerwacji, a publikacja obiektu wiąże się z jednorazową ...