Co to jest Noclegowo?

Co to jest Noclegowo?

Noclegowo to internetowa baza miejsc noclegowych w Polsce i za granicą, dzięki której wygodnie i bezpiecznie zaplanujesz swój wypoczynek. Znajdź wymarzony nocleg dzięki użytecznym filtrom. Korzystaj z mapy, przeglądaj zdjęcia i czytaj opinie.
  • Related Articles

  • Czy korzystanie z Noclegowo jest bezpłatne?

   Noclegowo to całkowicie darmowa wyszukiwarka noclegów. Nie znajdziesz tu ukrytych kosztów. Nie pobieramy opłat za obsługę rezerwacji. W efekcie płacisz wyłącznie tyle, ile kosztuje dana oferta noclegu i nic poza tym.
  • Co to jest opłata za sprzątanie?

   Opłata za sprzątanie to ustalona przez gospodarzy jednorazowa opłata za sprzątanie miejsca, w którym przebywasz. Przy rezerwacji oferty jest to dodatkowa opłata widoczna w podsumowaniu.
  • Co zrobić, gdy ktoś poprosi o opłacenie zadatku poza stroną Noclegowo?

   W przypadku rezerwacji on-line wpłaca zadatku zawsze odbywa się za pośrednictwem Noclegowo. Tylko w ten sposób dokonasz bezpiecznej transakcji przez system Blue Media, dlatego zalecamy opłacić rezerwacje tylko i wyłącznie na stronie.
  • Jak mogę zarezerwować nocleg w Noclegowo?

   Znalazłeś nocleg, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom? Świetnie! Aby dokonać rezerwacji wystarczy, że wybierzesz termin, liczbę osób, rodzaj zakwaterowania i klikniesz przycisk, który przeniesie Cię do formularza rezerwacji. Uzupełnij swoje dane ...
  • Dlaczego przy jednych obiektach jest numer telefonu do obiektu, a przy innych nie ma?

   Na Noclegowo wyświetlane są dwie grupy obiektów noclegowych - z bezpośrednimi danymi kontaktowymi do gospodarza oraz w ramach rozliczenia prowizyjnego. W przypadku pierwszej grupy  w prezentacji obiektu widoczny jest numer telefonu do obiektu, ...